E-Ticaret sitelerimiz hali hazırda elinizde bulunan ürünlerin internet ortamında satışına olanak sağladığı gibi, aklınızdan geçirdiğiniz bir komisyonculuk projesi için de kullanabilirsiniz.vDinamik Web tasarımı ve Alışveriş Modülü ile web siteniz yapılırken, tahsilat, teslimat gibi ufak tefek ayrıntılar kalmaktadır. Eğer bir veri tabanı üzerinde ürünleriniz mevcut ise, entegrasyonlarımız sayesinde sadece siparişlerinize bakmak sizi yormasa gerek.

MySQL, MSSQL, ORACLE, PARADOX gibi veri tabanlarına ek olarak, Birçok büyük firmanın kullandığı FILEMAKER veritabanı entegrasyon çalışmalarımız devam etmektedir. Dinamik Site ücreti olan 1000$ ve 500$ alışveriş modülü ile birlikte siteniz anahtar teslim toplam 1500$ a gelmektedir.

Veri Tabanı Entegrasyonu ile Muhasebe Programınız ne olursa olsun Stoktan Düştüğünüz Ürünler internet sitesinden otomatik düşmektedir. Gezegen Medya 2007 yılından bu yana Arena Bilgisayar, Kont bilgisayar, Penta Bilgisayar ve bimex veritabanları ile ilişkisel internet sitesi entegrasyon çalışmaları yürütmektedir.